niedziela, 15 lipca 2012

Esperanta stelo en Vroclavo

Post preskaŭ du semajnoj de suno kaj varmego, hieraŭ komenciĝis tempo de nuboj kaj pluveto. Nia ĉefo forflugis al alia lando, do ni restis solaj kaj ni ne havas multe da laboro. Eble ni iomete turismumos dum semajno. Bedaŭrinde mi ne havas fotojn por montri, mi faris nur kelkajn per mia poŝtelefono, sed mi ne havas ĉi tie kablon por konektigi ĝin kun mia komputilo.
Sed se temas pri fotoj, do mi havas unu foton faritan per mia poŝtelefono en Vroclavo. Divenu, kie troviĝas tiu loko:) Verŝajne en urbo estas iu kaŝesperantisto, kiu ŝatas grafitio:)
Po prawie dwóch tygodniach słońca i upałów, wczoraj zaczął się czas chmur i deszczu od czasu do czasu. Nasz szef poleciał do innego kraju, więc zostaliśmy sami i nie mamy wiele do roboty. Może trochę pozwiedzamy w czasie tygodnia. Niestety nie mam zdjęć do pokazania, zrobiłam tylko kilka telefonem, ale nie mam tutaj kabla, żeby podłączyć go do komputera.
Ale jeśli chodzi o zdjęcia, to mam jedno zdjęcie zrobione telefonem we Wrocławiu. Zgadnijcie, gdzie się znajduje to miejsce:) Prawdopodobnie w mieście jest jakiś ukryty esperantysta, który lubi graffiti:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz